Author: v***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨快速.商品與圖文相符.品質也不錯
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$38
Original Price: NT$46
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.3-0.5 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 13 cm |
| SKU | sb2305245555215271 |
Author: v***0
Date:
Review: 出貨快速.商品與圖文相符.品質也不錯
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: l***1
Date:
Review: 很出色的臉部裝飾貼,很滿意。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***1
Date:
Review: 非常可愛 很適合小孩子
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: l***1
Date:
Review: 很可愛的臉部貼飾,造型滿分。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.